BACHUS Small&Healthy 60 skanių tablečių
  BACHUS Small&Healthy 60 skanių tablečių
  • BACHUS Small&Healthy 60 skanių tablečių

  BACHUS Small&Healthy 60 skanių tablečių

  20,17 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  BACHUS Small&Healthy 60 skanių tablečių

  BACHUS Small&Healthy 60 skanių tablečių

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  Pagalba mažų ir nykštukinių veislių šunims:  padeda palaikyti svarbiausių organizmo sistemų funkcijas ir organų struktūrą

  Dėl mažo ūgio ir svorio bei greitos medžiagų apytakos mažų ir nykštukinių veislių šunys turi ypatingų poreikių. Šie augintiniai daug dažniau susiduria su odos, kepenų, šlapimo sistemos, sąnarių, dantų, akių tinklainės problemomis, kurių galima išvengti ar palengvinti, profilaktiškai vartojant specialiai jiems sukurtus pašaro papildus.

  ITIN PLAČIOS SUDĖTIES PAŠARO PAPILDAS:
  • padeda stiprinti kepenų funkciją
  • padeda palaikyti šlapimo sistemos funkciją
  • padeda išvengti dantų apnašų
  • padeda palaikyti regėjimą
  • padeda stiprinti sąnarius, gerinti jų lankstumą
  • padeda išlaikyti sveiką odą ir imuninę sistemą

  Pašaro papildas BACHUS Small&Healthy - tai stiprios koncentracijos augalinių ekstraktų, mineralų, vitaminų, žuvų taukų ir kitų aktyvių medžiagų derinys, skirtas padėti mažų ir nykštukinių veislių šunims gyventi sveikiau ir ilgiau. Jo kruopščiai sukurtas multifunkcinė sudėtis apima komplikuočiausių šių augintinių organizmo sistemų problemų prevenciją ir jų funkcijų palaikymą.  Turtinga sudėtis: net 22 aktyvios medžiagos, tarp jų augalų ekstraktai, žuvų taukai, vitaminai, mineralai ir kitos medžiagos, būtinos mažų ir vidutinių veislių šunų sveikatai palaikyti.
  Tikrojo margainio (Sylibum marianum) ekstraktas, rausvosios radiolės (Rhodiola rosela L.) ekstraktas, amerikietiškų spanguolių (Vaccinium macrocarpon alton) uogų ekstraktas, rudadumblių (Ascophyllum nodosum) ekstraktas, gliukozamino chloridas, chondroitino sulfatas, kolagenas, žuvų taukai, vitaminas C, folinė rūgštis, vitaminas B1, vitaminas B2, vitaminas B6, vitaminas B12, vitaminas A, vitaminas E, cinkas, selenas.

  PALAIKO NORMALIĄ KEPENŲ VEIKLĄ
  Tikrojo margainio (Sylibum marianum) ekstraktas - natūralus silimarino šaltinis. Silimarinas žinomas kaip turintis ypač stiprų apsauginį poveikį kepenims. Jis gali padėti sumažinti šuns kepenų uždegimą, pašalinti iš kepenų kenksmingas medžiagas, veikia kaip antioksidantas. Ši medžiaga taip pat neutralizuoja virusus, toksinus, skatina ląstelių degeneraciją, padeda atsistatyti, persirgus kepenų ligomis. Esant blogam tulžies nutekėjimui ar apsinuodijus, silimarinas veikia apsaugančiai. Silimarinas gali būti rekomenduojamas, šuniui apsinuodijus ar sergant lėtiniu kepenų uždegimu.
   
  MAŽINA DANTŲ APNAŠAS
  Rudadumbliai (Ascophylum Nodosum) - natūrali medžiaga, gaunama iš jūros dumblių, veikianti prieš šuns dantų apnašų ir akmenų susidarymą. Rudadubliai žinomi kaip galintys veiksmingai sumažinati bakterijų kiekį burnos ertmėje, padedantys naikinti nemalonų burnos kvapą. Kramtant rudadumblius, išsiskiria medžiagos, suteikiančios seilėms minkštinančių savybių, dantų apnašos tirpdomos, mažėja naujų apnašų susidarymo rizika. Jūros dumblių sudėtyje yra svarbių vitaminų, mineralų ir mikroelementų, kurie kartu su juose randamu jodu yra labai naudingi gyvūno organizmui.
   
  PADEDA PALAIKYTI REGĖJIMĄ
  Liuteinas – gamtinis pigmentas, vienintelis karotinoidas, kuris kaupiasi akies geltonojoje dėmėje (makuloje). Pagrindinė liuteino funkcija – sugerti šviesos spindulius, tokiu būdu padedant apsaugoti akis nuo kenksmingiausių ultravioletinių spindulių spektrų – mėlyno ir violetinio. Kartu su vitaminais C ir E liuteinas gali veikti ir prieš laisvuosius radikalus.
  Vitaminas A - vienas būtiniausių vitaminų šuns sveikatai. Jis svarbus regėjimui, padeda išvengti "naktinio aklumo", užtikrina normalų augimą, taip pat reikalingas reprodukcinei sveikatai.
   
  PADEDA IŠLAIKYTI SVEIKĄ ODĄ IR STIPRINA IMUNITETĄ
  B grupės vitaminai svarbūs daugeliui šuns organizmo funkcijų. Vitaminas B1 dalyvauja angliavandenių apykaitoje, perduodant nervinį impulsą raumenims, mažina kūno rūgšitingumą. Vitaminas B2 palaiko normalias odos ir gleivinių funkcijas, svarbus regėjimui, veikia riebalų pasisavinimą ir sintezę, padeda formuotis raudoniesiems kraujo kūneliams, būtinas norint išlaikyti sveiką odą, nagus, plaukus. Vitaminas B6 skatina hemoglobino gamybą, riebalų ir angliavandenių apykaitą bei dalyvauja kituose svarbiuose medžiagų apykaitos procesuose. Vitaminas B12 taip pat dalyvauja medžiagų apykaittoje, reguliuoja energijos kaupimą raumeniniame audinyje, kraujotakos procesus, taip pat dalyvauja ląstelių dalijimosi procese.
  Vitaminas A - vienas būtiniausių vitaminų šuns odos palaikymui. Dėl vitamino A trūkumo gali pablogėti odos ir kailio būklė, atsirasti odos niežėjimas, taip pat susilpnėti reprodukcinė funkcija.
  Vitaminas E ir selenas - antioksidantai, svarbūs gyvūno imuninės sistemos būklei gerinti ir palaikyti. Jie padeda sumažinti laisvųjų radikalų skaičių ir neleidžia padaryti žalos, dėl kurios gali kilti rimtų sveikatos problemų. Vitamino E ir seleno papildai, įtraukti į šuns dietą, gali padėti sustiprinti jo imuninę sistemą bei ilgiau išlaikyti gyvūną sveiką ir stiprų.
  Vitaminas C padeda palaikyti tvirtą odą, suteikiam elastingumo kraujo indų sienelėms ir ląstelių membranoms. Šis vitaminas - antioksidantas - apsaugo ląsteles nuo kenksmingo aplinkos poveikio, stiprina imuninę sistemą. Vitaminas C svarbus odos keratino sluoksnio  lipidų formavimuisi, kolageno sintezei ir daugeliui kitų gyvūno organizmo reakcijų.

  BACHUSdosage
  BACHUStaste
  Tabletę galima perlaužti per pusę, sutrinti.

  Pašaro papildą rekomenduojame vartoti mažiausiai 2 mėnesius arba kol bus pasiektas norimas rezultatas.

  12 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.