Virbac cat digestive support
  Virbac cat digestive support
  • Virbac cat digestive support

  Virbac cat digestive support

  Sutrikusio virškinimo kompensavimas; Ūmių žarnyno sutrikimų atstatymas; Lėtinis egzokrininis kasos nepakankamumas.

  Svoris
  19,10 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Virbac cat digestive support

  Virbac cat digestive support

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  DIETINĖS INDIKACIJOS:
  • Sutrikusio virškinimo kompensavimas
  • Ūmių žarnyno sutrikimų atstatymas.
  • Lėtinis egzokrininis kasos nepakankamumas.
  KITOS INDIKACIJOS:
  • Gastritas / Enteritas / Kolitas.
  • Megakolonas.
  • Lėtinės virškinamojo trakto ligos.
  • Sveikimas po chirurginių operacijų.
  • Sveikimas po ligų, anoresijos laikotarpio.
  KONTRAINDIKACIJOS:
  • Lėtinės inkstų ligos (CKD), širdies nepakankamumas.

   

  SUDĖTIS: Kiaulienos ir paukštienos dehidratuoti baltymai, bulvių krakmolas, gyvulinės kilmės riebalai, žirniai, mineralinės druskos, kiaulienos ir paukštienos hidrolizuoti baltymai, runkelių minkštimas, lignoceliuliozė, linų sėmenys, žuvų taukai, gysločio sėklų luobelės, frukto-oligosacharidai, chitosanas, mielių nukleotidai, mielių betagliukanas, butirato druskos (sviesto r.druskos), pasterizuotos Lactobacillus acidophilus.

  ANALITINĖ SUDĖTIS: Baltymai 44%, riebalai 21%, pelenai 7,5%, žalios skaidulos 3,5%, Viso dietinių skaidulų 9%, krakmolas 13%, kalcis 0,9%, fosforas 0,8%, Natris 0,9%, Omega-6 3,5%, Omega-3 1%, EPA + DHA 0,3%, Vit B12 0,07%.

  PAGRINDINIAI PRIVALUMAI IR IŠSKIRTINUMAI:
  > Skatinamas virškinamojo trakto atsistatymas - Didelis sudėtinių medžiagų ir energijos kiekis, puikiai kompensuoja buvusį medžiagų trūkumą ir skatina greitesnį sveikimą.
  > Mažas alergenų kiekis - Ėdale nėra jautienos, gliuteno, kukurūzų, kviečių, ryžių, sojos, kiaušinių, žuvies ir pieno produktų. Trys pagrindiniai baltymų šaltiniai: kiauliena, paukštiena ir žirniai, taip išvengiama alerginių reakcijų ir virškinimo sutrikimų.
  > Didelis maistingumas - Didelis energijos kiekis, todėl yra mažesnė paros norma ir mažiau apsunkinama virškinamojo trakto veikla. Didelis energijos kiekis gaunamas iš riebalų ir baltymų, tad tai puikiai tinka sveikimo po ligų laikotarpiu. Didelis maistinių medžiagų kiekis patenkina visus organizmo poreikius.
  > Mažas krakmolo kiekis (13% ėdalo) - Mažas krakmolo kiekis neapsunkina virškinamojo trakto, pagerina ėdalo toleravimą ir virškinamumą.
  > Puikus virškinamumas - Išskirtiniai priedai ėdale (molis, probiotikai, prebiotikai, atrinktos skaidulos, butiratai, nukleotidai) veikia greitai ir padeda apsaugoti virškinamąjį traktą, pagerinama jo funkciją ir suformuojamos normalios išmatos.

  PAPILDOMI PRIVALUMAI IR IŠSKIRTINUMAI:
  > Padidinamas vandens suvartojimas - Didelis baltymų ir natrio kiekis, skatina didesnį vandens suvartojimą, taip kompensuojamas elektrolitų netekimas.
  > Stiprinamos virškinamojo trakto barjerinės funkcijos - Ėdale esančios papildomos sudėtinės dalys (betagliukanas, butiratai, nukleotidai), skatina greitesnį virškinamojo trakto atsistatymą ir ilgalaikę jo apsaugą. 
  > Stiprinamas imunitetas - Didelis baltymų, subalansuotų amino r. ir vitamino E kiekis, padeda stiprinti imunitetą ir greitina sveikimą.
  > Ėdamumas - Didelis gyvulinės kilmės baltymų ir riebalų kiekis, patenkina mėsėdžių poreikius ir yra noriai ėdamas.

  > Tinka suaugusioms ir senoms katėms - Ėdalo sudėtis puikiai pritaikyta suaugusioms ir senoms katėms.

  17 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.