4T Veterinary Diet Cat Urinary 2kg
  4T Veterinary Diet Cat Urinary 2kg
  • 4T Veterinary Diet Cat Urinary 2kg

  4T Veterinary Diet Cat Urinary

  Svoris
  19,72 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  4T Veterinary Diet Cat Urinary

  4T Veterinary Diet Cat Urinary

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  Dietinis kačių maistas, skirtas tirpdyti struvitinius akmenis ir apsaugoti nuo pakartotinio jų susidarymo kačių šlapime. Šis pašaras turi šlapimą rūgštinančių savybių, sumažintą mangano ir saikingą aukštos kokybės baltymų kiekį.

  Privalumai:
  Padidėjęs kvapas ir chloridas skatina kates gerti vandenį, kuris padidina šlapimo kiekį ir apsaugo nuo struvito ir oksalato kristalų bei akmenų nuosėdų šlapime.

  - D, L-metionino pridėjimas sumažina šlapimo pH, dėl kurio ištirpsta struvito kristalai ir akmenys, ir apsaugo nuo jų pasikartojimo.

  - Padidėjęs gliukozamino kiekis palaiko apsaugą nuo mukopolisaharidų barjero šlapimo pūslės sienelėje, o tai riboja bakterijų ir jų toksinų galimybes prasiskverbti į kitus organizmo organus ir sistemas.

  - kryptinis veiksmas, palaikantis sąnarių funkcionavimą.

  Sudėtis: Paukštienos subproduktai, augaliniai riebalai, kukurūzų krakmolas, ryžių baltymai, bulvių baltymai,mielės, ryžiai, žuvų taukai, hidrolizuotos vištienos kepenėlės, džiovinti kiaušiniai, cukrinių runkelių išspaudos, natrio chloridas, natrio heksametafosfatas, natrio vandenilio sulfatas, medetkų ekstraktas, inulinas (FOS), MOS, kalio chloridas, gliukozaminas.

  5 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.