4T Veterinary Diet Dog Hypoallergenic Insect

  4T Veterinary Diet Dog Hypoallergenic Insect

  Visavertis ir subalansuotas visavertis pašaras, kurio baltymų šaltinis - vabzdžio Hermetia Illucens lervos.

  Svoris
  17,74 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  4T Veterinary Diet Dog Hypoallergenic Insect

  4T Veterinary Diet Dog Hypoallergenic Insect

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  Beveik nulinė tikimybė, kad jūsų šuo bus alergiškas šio tipo baltymams. Specialiai sukurta taip, kad maistas būtų labai skanus. Antibakterinės, antivirusinės ir priešgrybelinės savybės.


  Bulvės - vienintelis angliavandenių šaltinis. Eliminavimo dieta.

  Sudėtis: baltymai iš vabzdžių lervų HERMETIA ILLUCENS, vienas angliavandenių šaltinis (bulvės), be grūdų, linų sėmenys ir žuvų taukai kaip n-3 riebalų rūgščių šaltinis.

  Indikacijos: nepageidaujamos reakcijos į maistą su virškinimo trakto simptomais. Alergijos maistui, kaip eliminavimo dieta. Šunys, turintys dermatologinių sutrikimų, nepriklausomai nuo jų kilmės.

  Nerekomenduojama naudoti: Katės, šuniukai, nėščios ar žindančios kalės.


  Dozavimas: maistas atitinka šunų paros maisto medžiagų poreikį. Pradinės dozės nurodytos lentelėje ant pakuotės. Priklausomai nuo poreikių, šios dozės gali būti padalytos į du ar daugiau valgymų. Gyvūnas turi turėti nuolatinę prieigą prie gėlo vandens.

  Dietos keitimas į 4T VD Hypoallergenic Insect Dog: Per maždaug 7 dienas palaipsniui pereikite prie naujosios dietos iš dabartinio pašaro, kuriuo kasdien šeriate savo šunį. Iš pradžių nedideliais kiekiais sumaišykite naująjį racioną su dabartiniu šuns racionu. Diena po dienos vis dažniau ir dažniau pridėkite naujos dietos, kol visiškai pakeisite maistą, kuriuo maitinate.

  20 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.