SPECIFIC COD Omega plius odos būklei gerinti

  SPECIFIC COD Omega plius odos būklei gerinti

  Pilnai subalansuotas dietinis ėdalas  šunims,  odos būklei gerinti pasireiškus dermatozės atvejams, stipriam šėrimuisi. Ėdale yra didelis kiekis nepakeičiamų riebalų rūgščių (įskaitant omega-3 riebalų rūgštis iš žuvų taukų) ir β-1,3/1,6 gliukanų. Omega-3 riebalų rūgštys ir β-1,3/1,6 gliukanai formuoja organizmo imuninį atsaką. Ypatinga ėdalo sudėtis pritaikyta imuninės sistemos balansui ir idealiam kūno svoriui palaikyti. Šis ėdalas pilnai tenkina kasdienius suaugusio šuns poreikius ir palaiko gerą sveikatą. 

  Svoris
  26,12 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  SPECIFIC COD Omega plius odos būklei gerinti

  SPECIFIC COD Omega plius odos būklei gerinti

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  Sudėtis: kviečiai, ryžiai, kiaušiniai, žuvų miltai, žuvų taukai, bulvių baltymai, mineralai, gyvuliniai riebalai, kukurūzų baltymai, hidrolizuoti kiaulienos baltymai, vitaminai ir mikroelementai, miltelinė celiuliozė, agurklės aliejus, smiltyninio gysločio (Plantago psyllium) sėklų luobelės, taurinas, mielės (β-1,3/1,6 gliukanų šaltinis), L-karnitinas, argininas, saulėgrąžų aliejus. Be dirbtinių dažiųjų arba skoninių medžiagų.

  Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA, BHT, askorbilo palmitatas ir propilo galatas.

   

  Išskirtinai didelis riebalų rūgščių omega-3, EPA ir DHA, iš žuvų taukų ir omega-6, GLA, iš agurklės aliejaus kiekis. Šios riebalu rūgštys gali paveikti organizmo imuninį atsaką ir pakeisti eikozanoidų gamybą. Išskirdamos silpnesnius uždegiminius eikozanoidus, jos gali nuslopinti uždegimines padidinto jautrumo reakcijas. Tai optimalus ėdalas atopija sergantiems šunims.

   

  Sudėtyje yra beta gliukanai ir padidintas cinko, seleno, arginino bei riebalu rūgščių omega-3 kiekis, reikalingas imunitetui stiprinti.

   

  Didelė energetinė vertė, didelė būtinu maistinių medžiagų koncentracija, itin geras virškinamumas bei puikus skonis padeda sveikti po ligos, operacijos, traumų bei silpnumo periodais. Išskirtinai didelis riebalu rūgščių omega-3 kiekis kovoja su kacheksija, susijusia su vėžiu arba širdies ligomis. Padidintas imunitetą stiprinančių maistinių medžiagų kiekis skatina imuninę sistemą stipriau pasipriešinti infekcijoms.

   

  Ėdale yra L-karnitino ir taurino širdies raumens veiklai stiprinti. Dėl vidutinio natrio kiekio, padedančio mažinti vandens sulaikymą ir hipertenziją, ir didelio riebalų rūgščių kiekio, prisidedančio prie kacheksijos mažinimo ir aritmijos reguliavimo, derinio šis ėdalas padeda šunims, kurių širdies funkcija yra susilpnėjusi.

   

  Odai būdinga aktyvi medžiagų apykaita ir didelis tam tikrų odos maistinių medžiagų poreikis. Padidintas vitaminų A, E ir B komplekso, cinko ir seleno kiekis padeda išlaikyti sveiką odos ir kailio būklę.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rekomendacijos šėrimui: laikytis šėrimo nurodymų. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.
  Rekomenduojama šėrimo trukmė: iki 2 mėn. (atopija), 3-8 savaitės (ėdalo netoleravimas), 3-12 savaičių (ėdimo sutrikimai), 1-2 savaitės (žarnyno absorbcijos sutrikimai). Atopijos ar lėtinio kasos nepakankamumo atvejais šiuo ėdalu šuo gali būti šeriamas neribotą laiką. Prieš vartojant, pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.

  16 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.