• Išpardavimas!
ANJU BEAUTE Paris CREME RINSE balzamas
ANJU BEAUTE Paris CREME RINSE balzamas
  • ANJU BEAUTE Paris CREME RINSE balzamas

ANJU BEAUTE Paris CREME RINSE balzamas

Kiekis
13,96 €
Išparduota
Atsiskaitymas
visa paypal mastercard
message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

ANJU BEAUTE Paris CREME RINSE balzamas

ANJU BEAUTE Paris CREME RINSE balzamas

* Privalomi laukai

  Atšaukti

NENUPLAUNAMAS balzamas - maitinamasis balzamas, suteikiantis kailiui švelnumą, blizgesį. Apsaugo nuo sąvėlų, palengvina šukavimą. Taukmedžio sviestas – Kviečių gemalas – Provitaminai.

Tinka visoms veislėms ir visiems kailio tipams, taip pat tinka ir pažeistam kailiui.
Savybės:

Išskirtinis maitinamasis, lyginamasis balzamas po plovimo, apsaugantis nuo sąvėlų bei praturtintas gardenijų aromatu. Ši priemonė palengvina priežiūrą, neapsunkina kailio ir idealiai tinka prieš šukavimą. Naujausios kartos polimerai sumažina plaukų trintį ir sukuria maitinamąjį efektą: tiek sausam, tiek šlapiam kailiui priežiūra yra lengvesnė. Akivaizdžiai matomas kondicionavimo poveikis tęsiasi ilgą laiką, neapkrauna kailio ir išsaugo plauko natūralų elastingumą. Ši unikali formulė sujungia taukmedžio sviesto ir kviečių gemalo minkštinamąsias, apsaugines ir atnaujinamąsias savybes, todėl tai yra išskirtinis produktas sausam ir pažeistam kailiui. Jis atstato kapiliarų pluoštą iki galiukų, padengia plaukus. Kailis švelnus ir žvilgantis.

Naudojimas: Atskieskite vandeniu santykiu 1:5 ir paskirstykite ant drėgno kailio. Gerai išmuilinkite, palikite 2-5 minutėms, o tada gerai išskalaukite.

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.