VIRBAC JUNIOR DOG SPECIAL LARGE

  VIRBAC JUNIOR DOG SPECIAL LARGE

  • Speciali visavertė dieta didelių veislių jauniems šunims (virš 25 kg)
  • Didelių veislių šunims nuo 8 iki 18 mėn
  Svoris
  76,37 €
  Išparduota
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  VIRBAC JUNIOR DOG SPECIAL LARGE

  VIRBAC JUNIOR DOG SPECIAL LARGE

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  Pasibaigus augimo pikui, jauni didelių veislių šunys turi ne tokius intensyvius mitybos poreikius. Jų mityba turi į tai atsižvelgti, kad būtų išvengta polinkio į antsvorį ir sąnarių problemų. VETERINARY HPM® atitinka jūsų didelių veislių jauno šuns specifinius poreikius.

  VETERINARY HPM® yra naujos kartos šunų maistas, sukurtas taip, kad atitiktų mėsėdžių gyvūnų mitybos poreikius. Šis naujas ir unikalus asortimentas pagrįstas mažai angliavandenių ir daug baltymų turinčia formule. Taigi jame daug mažiau krakmolo ir angliavandenių bei daug daugiau gyvulinių baltymų. Rezultatas – ėdalas, puikiai pritaikytas prie jūsų šuns poreikių.

  Geros sveikatos palaikymas

  Dėl savo mitybos profilio (mažas angliavandenių ir daug baltymų balansas) ir specialiai parinktų funkcinių papildų VETERINARY HPM® yra daugiau nei tik šunų maistas. Jis turi daug naudos sveikatai, kad palaikytų ilgalaikę jūsų šuns, labai išsivysčiusio mėsėdžio jūsų namuose, sveikatą ir gerovę.

  • Palaiko ilgą augimą (daugiau nei 16 mėnesių)
  • Vidutinis kalorijų kiekis
  • Kūno svorio kontrolė
  • Sąnarių ir raumenų palaikymas
  • Geras virškinimo tolerancija
  • Mažai alergenų turinti formulė
  • Palaiko odą ir kailį

  Sudėtis: dehidratuoti kiaulienos ir paukštienos baltymai, ryžiai (min. 4%), gyvuliniai riebalai, žirniai, pupelių lukštai, bulvių krakmolas (min. 4%), hidrolizuoti kiaulienos ir paukštienos baltymai, lignoceliuliozė, mineralai, runkelių minkštimas, sėmenys, žuvis. aliejus, alaus mielės (betagliukano šaltinis), Psyllium pluoštas (Plantago (L.) spp.), frukto-oligosacharidai, hidrolizuoti vėžiagyviai (chitozano šaltinis), Lactobacillus acidophilus, chondroitino sulfatas.

  Analitinės sudedamosios dalys (% maitinant): drėgmė 9%, baltymai 35%, gyvulinių ir augalinių baltymų santykis 87:13, riebalai 15%, mineralai 7,5%, žalia celiuliozė 5,5%, NFE * 28%, krakmolas 22%, kalcis 1,1%. , Fosforas 0,9%, Kalcio/Fosforo santykis 1:2, Natris ,5%, Omega-6 2,6%, Omega-3 0,9%, ME** paskaičiuota 358 kcal/100g, ME** išmatuota in vivo 379 kcal/100g, Energija iš baltymų 35%, energija iš riebalų 37%, energija iš NFE* 28%. * Ekstraktas be azoto: turimi 

  Pridėta vitaminų: vitaminas A 11 000 TV/kg, vitaminas D3 1 100 TV/kg, vitaminas E 140 mg/kg, vitaminas B1 3,8 mg/kg, vitaminas B2 11 mg/kg, vitaminas B3 30 mg/kg, vitaminas B5 26 mg/kg, vitaminas B6 3 mg/kg, vitaminas B9 0,048 mg/kg, vitaminas B12 0,062 mg/kg, cholinas 740 mg/kg, taurinas 1500 mg/kg.

  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.