Kitty Time tualetas su kraiku, 41x30x7,5cm

  Kitty Time tualetas su kraiku, 41x30x7,5cm

  Profesionalaus keičiamo tualeto „Kitty Time®“ nereikia plauti, o kraikas iš jo neišsinešiojamas po visą būstą, taip pat neutralizuoja nemalonų kvapą ir tarnauja augintiniui vidutiniškai 21 dieną.

  8,95 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  discover visa googlewallet paypal mastercard americanexpress
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Kitty Time tualetas su kraiku, 41x30x7,5cm

  Kitty Time tualetas su kraiku, 41x30x7,5cm

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  Profesionalus keičiamas tualetas „Kitty Time®“ susideda iš dėžės (tualeto), kurio dugne yra daugiasluoksnis absorbuojantis padėklas, virš kurio yra „premium“ klasės spygliuočių granulės, dėl savo gamtinių savybių absorbuojančios ir dezinfekuojančios tualetą. Viduryje yra sietas, atskiriantis apatinius sugeriančius sluoksnius nuo viršutinio sluoksnio. Viršutinis sluoksnis – gamtinės kilmės absorbentas, taip pat sugeriantis skysčius ir valantis orą nuo kvapų. Gamtinis absorbentas yra visiškai saugus ir naudojamas gaminant maisto papildus.

  Naudojimas :

  Profesionalus keičiamas tualetas „Kitty Time®“ – tai dėžė su daugiasluoksniu užpildu, naudojama butuose, privačiuose namuose ir namų ūkiuose, rūpinantis katėmis, katinais bei kitais nedideliais naminiais augintiniais. Tualetas gali būti įrengtas tiek atskirai, jam skirtoje vietoje, tiek ir tualetinio namelio viduje (tinka 95% visų kačių tualetinių namelių).

  1. Įrengti jam skirtoje vietoje arba įdėti į tualetinį namelį, jeigu tokį turite.

  2. Išpilti absorbentą į tualeto dėžę.

  3. Atsirandant tvirtos augintinio išmatoms, jas reikia šalinti nuo viršutinio sluoksnio stambaus sietelio kastuvėliu.

  4. Utilizuoti laikant tualetą tik horizontaliai ir tiesiai į šiukšlių konteinerį, prieš tai įdėti tualetą į šiukšlių maišą, esantį komplekte. Keisti kraiką reikia apytiksliai po 21 dienos.

  30 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.