SPECIFIC FGD Senior – senyvoms katėms

21,20 €

Lojalumo programa/Nuolaidos
 • Išleidę 200€, gausite 5% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 1000€, gausite 10% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 2000€, gausite 15% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.

 • Jūsų išleitos sumos užsakymams yra sumuojamos ir pasiekę nurodytą ribą suformuoja Jums nuolaidą sekantiems užsakymams.
 • Apie prekę

  SPECIFIC FGD Senior pilnai subalansuotas ėdalas senyvoms katėms, kurioms dėl amžiaus reikalingas specialus šėrimas. Mineralų sudėtis įtakoja šlapimo pH ir leidžia optimaliai funkcionuoti inkstams ir žemutiniams šlapimtakiams. Šis ėdalas pilnai tenkina kasdienius senyvų kačių poreikius, palaiko gerą sveikatą.

  Sudėtis:  kukurūzų krakmolas, kukurūzų baltymai, ryžiai, gyvuliniai riebalai, bulvių baltymai, žuvų miltai, kiaušiniai,  miltelinė celiuliozė, kviečiai, mineralai, vitaminai ir mikroelementai, fruktooligosacharidai, hidrolizuoti vištienos ir kalakutienos baltymai, runkelių minkštimas, taurinas, metioninas, saulėgrąžų aliejus, jukos ekstraktas, L-karnitinas.

  Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA, BHT, propilgalatas. Be sintetinių dažiųjų ir skoninių medžiagų.

   

   

  Kontroliuojamas baltymų ir šiek tiek sumažintas fosforo bei natrio kiekis mažina senyvų kačių inkstų apkrovą ir tuo pačių - inkstų nepakankamumo progresavimo tikimybę. Itin biologiškai vertingi baltymai katės organizmą aprūpina pakankamu būtiniausių amino rūgščių kiekiu. 

   

  EPA ir DHA priklauso riebalų rūgštims omega - 3, kurios labai naudingos sveikos odos, kailio ir sąnarių vystymuisi. Padidintas EPA ir DHA kiekis tai taip pat turi teigiamą poveikį inkstų veiklai, hipertenzijai, kraujo lipidams.

   

  Šiek tiek sumažintas baltymų ir natrio bei padidintas kalio citrato kiekis ir maždaug 6,6 siekiantis pH neleidžia formuotis kalcio oksalatams ir palaiko sveikus šlapimo takus. Struvitų ir kalcio oksalatų RSS <1 ir 2,5 atitinkamai.

   

  Padidintas skaidulų kiekis skatina nurytų plaukų pašalinimą su išmatomis ir mažina plaukų kamuoliukų susidarymo tikimybę.

   

  Jukos ekstraktas mažina dvokių dujų skyrimąsi ir neutralizuoja išmatų kvapą.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rekomendacijos šėrimui: Laikytis šėrimo nurodymų. Ėdalo dienos norma gali būti padalinta į du ar kelis šėrimus per dieną. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.

  Atsiliepimai

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  SPECIFIC FGD Senior – senyvoms katėms

  SPECIFIC FGD Senior – senyvoms katėms

  SPECIFIC FGD Senior – senyvoms katėms         

  5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: