Home

  Prescription Diet™ z/d™ Canine Mini Original

  Prescription Diet™ z/d™ Canine Mini Original

  Jautrumas pašarui ir pašaro netoleravimas gali sukelti rimtų problemų, t. y. sudirginti odą, pabloginti kailio ir ausų būklę ir net sutrikdyti virškinamąjį traktą. Toks pašaras ypač naudingas šunims, kuriems kyla nepageidaujamų reakcijų į pašarą dėl alergijos (paprastai dėl pašare esančių baltymų) arba pašaro netoleravimo. Hill's pašaro specialistai ir veterinarai sukūrė mažų veislių šunims skirtą gydomąjį pašarą Prescription Diet z/d mini. Jį sudaro mažesnės granulės, kurias jūsų šuo ar šunys tikrai įvertins, be to, šis pašaras visų pirma skirtas pašarui jautriems šunims. Tiesą sakant, klinikiniais tyrimais įrodyta, kad pašaro z/d produktai padeda sumažinti odos ir virškinamojo trakto sudirginimo požymius sukeltus pašaro netoleravimo.

  Svoris
  16,90 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Prescription Diet™ z/d™ Canine Mini Original

  Prescription Diet™ z/d™ Canine Mini Original

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  Dėl savo unikalios hidrolizuotos formulės padeda sumažinti alerginę reakciją į ėdalą. Hidrolizuota vištiena yra vienintelis baltymų šaltinis.

  Pagrindiniai Privalumai

  • Dėl savo unikalios hidrolizuotos formulės su didžiąją peptidų dalimi mažesnių kaip 3000 daltonų padeda sumažinti alerginę reakciją į ėdalą.
  • Hidrolizuota vištiena yra vienintelis baltymų šaltinis.
  • Padeda puoselėti odą ir kailį, nes yra suformuluotas su aukšto lygio nepakeičiamomis riebiosiomis rūgštimis.

  Sudėtis:
   
  Kukurūzų krakmolas, vištienos kepenėlių hidrolizatas, celiuliozė, mineralai, augalinis aliejus, gyvūninės kilmės riebalai, vitaminai, DL-metioninas,mikroelementai, L-triptofanas, taurinas, beta karotenas. Sudėtyje yra ES patvirtintų antioksidantų.

  10178U
  7 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.