Home

  Calmex Cat papildai katėms

  Calmex Cat papildai katėms

  Calmex® - raminamasis papildas katėms, padedantis suvaldyti stresą ir nerimą.

  17,80 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Calmex Cat papildai katėms

  Calmex Cat papildai katėms

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  Katės dažnai savo nerimą slepia, tačiau dėl tam tikro pakitusio elgesio galime nuspėti, kaip jos jaučiasi. Kaip ir šunims, katėms nerimą kelia atskyrimas nuo savininko ar gyvūnų, triukšmas, vizitai pas veterinarijos gydytoją ar kirpėją, kelionės, pervežimai, įvairios procedūros pooperaciniu laikotarpiu, tvarsčiai ir apykaklės.

  Neįprastas elgesys veikiant stresui gali būti:

  • tuštinimosi pakitimai;
  • suintensyvėjęs miaukimas;
  • destruktyvus elgesys;
  • perdėtas laižymasis;
  • slapstymasis;
  • apetito stoka;
  • padidėjusio budrumo būsena;
  • savęs žalojimas. 

  CALMEX® KATĖMS yra puikaus skonio, lengvai naudojamas skystas preparatas. Veiksmingumas patvirtintas namuose ir prieglaudose laikomų kačių streso sukelto elgesio pokyčių tyrimais. CALMEX® KATĖMS nauda, ypač reikšminga mažinant stresą didelėse grupėse laikomoms katėms, gerinant savininko ir katės santykius, kai katė jaučia nerimą dėl triukšmo, dėl žmonių brovimosi į jos teritoriją ir iš prieglaudos paimtoms katėms.

  Funkcijos

  CALMEX® KATĖMS sudėtyje yra unikalių maistinių medžiagų, mažinančių kačių patiriamo ūmaus ir lėtinio streso požymius:

  Lecitinas (fosfatidilserino šaltinis) - sudėtinis pagrindinis smegenų fosfolipidas, kuris vaidina svarbų vaidmenį neurotransmiterių gamyboje bei išskyrime ir taip skatina nervinių ląstelių veiklą. 

  L – triptofanas – amino  rūgštis serotonino pirmtakas. Serotonino kiekio reguliavimas gali pagerinti būklę mažinant nerimą ar stresą, kurie veikia daugelį fiziologinių funkcijų. Nustatyta, kad papildai katėms sumažina streso sukeltus elgsenos pakitimus, tokius kaip teršimas namuose ar nagų galandimas.

  B gr. vitaminai (B1, B3, B6) – jie  dalyvauja pagrindinių neurotransmiterių sintezėje ir gali sumažinti kortizolio kiekį reaguojant į stresą.

  9 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.