Home

  Calmex Dog papildai šunims 10 dablečių

  Calmex Dog papildai šunims 10 dablečių

  Calmex® - raminamasis papildas šunims, padedantis suvaldyti stresą ir nerimą.

  18,00 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Calmex Dog papildai šunims 10 dablečių

  Calmex Dog papildai šunims 10 dablečių

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  Šunys negali mums pasakyti, kada jie nerimauja ir dažnai savo nerimą slepia, tačiau dėl tam tikro pakitusio elgesio galime nuspėti, kaip jie jaučiasi. Kas šunims sukelia stresą? Atskyrimas nuo savininko ar gyvūnų, triukšmas, vizitai pas veterinarijos gydytoją ar kirpėją, kelionės, pervežimai, įvairios procedūros pooperaciniu laikotarpiu, tvarsčiai ir apykaklės.

  Neįprastas elgesys veikiant stresui gali būti:

  •  tuštinimosi pakitimai;

  • suintensyvėjęs lojimas;

  • destruktyvus elgesys;

  • padidėjęs prieraišumas;

  • purtymasis / drebėjimas;

  • padidėjęs neramumas / žingsniavimas;

  • bandymas pabėgti;

  • padidėjęs seilėtekis;

  • šnopavimas;

  • apetito stoka.

  Funkcijos

  CALMEX® yra skoninė tabletė, turinti unikalių maistinių medžiagų, mažinančių šunų patiriamo ūmaus ir lėtinio streso požymius.  CALMEX® sudėtis:

  Lecitinas (fosfatidilserino šaltinis) – pagrindinis  sudėtinis smegenų fosfolipidas, kuris vaidina svarbų vaidmenį neurotransmiterių gamyboje bei išskyrime ir taip skatina nervinių ląstelių veiklą. Įrodyta, kad fosfatidilserinas normalizuoja pagumburio – hipofizio - antinksčių ašies atsaką į stresą.

  Rausvoji rodiolė –  Rhodiola rosea – tai  augalas adaptogenas, padedantis organizmui prisitaikyti prie aplinkos pokyčių ir pasižymintis apsauginiu poveikiu nuo streso. Rausvoji rodiolė (R. rosea) veikia dviem būdais: reguliuoja kortizolio išsiskyrimą ir reguliuoja neurotransmiterių kiekį, slopina monoaminooksidazę A.

  L-triptofanas – amino  rūgštis serotonino pirmtakas. Serotonino kiekio reguliavimas gali pagerinti būklę esant nerimui ar stresui, kurie daro didelę įtaką daugeliui fiziologinių funkcijų. Nustatyta, kad papildai šunims sumažina nerimo požymius.

  Raudonžiedė pasiflora – Passiflora incarnata – tai augalas, pasižymintis raminančiomis savybėmis dėl savo poveikio GABA receptoriams. GABA veikia kaip pagrindinis inhibitorius neuromediatorius ir tuo būdu gali padėti valdyti nerimą.

  B gr. vitaminai (B1, B3, B6) – jie  dalyvauja pagrindinių neurotransmiterių sintezėje ir gali sumažinti kortizolio kiekį reaguojant į stresą.

  19 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.