Home

  Vetplus Fibor papildas 500 g

  Vetplus Fibor papildas 500 g

  Padeda išvengti analinių liaukų užsikimšimo ir palaiko sveiką šunų ir kačių žarnyno veiklą. Naujos kartos papildas šunims ir katėms žarnyno veiklai gerinti. 

  22,90 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  Vetplus Fibor papildas 500 g

  Vetplus Fibor papildas 500 g

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  FIBOR® yra specialiai atrinktų penkių sudėtinių dalių papildas skirtas tinkamai žarnyno veiklai užtikrinti. 

  Tuštinimosi problemos gali kelti daug rūpesčių Jums ir Jūsų augintiniui, kurios gali pasireikšti kaip:

  • Pasikartojančios analiniu liaukų problemos
  • Pasikartojantis ar nuolatinis viduriavimas
  • Vidurių užkietėjimas
  • Meteorizmas
  • Dirgliosios žarnos sindromas

  Pagrindinė žarnyno funkcija yra maisto virškinimas ir transportavimas, maistinių medžiagų absorbcija į kraujotaką bei nereikalingų medžiagų šalinimas. Ši pusiausvyra gali būti lengvai sutrikdyta. Atsiradus disbalansui žarnyne galime matyti sumažėjusį arba padidėjusį vandens ir skaidulų kiekį išmatose. Gali pasireikšti viduriavimas arba vidurių užkietėjimas. Nepašalintos medžiagos storojoje žarnoje pradeda fermentuotis taip sukeldamos pilvo pūtimą ir nemalonų išmatų kvapą. 

  Analinių liaukų užsikimšimas gali būti viena iš nesubalansuotos žarnyno veiklos pasekmių. Jei liaukos natūraliai neišsituština, jos dažniausiai persipildo, taip sukeldamos analinių liaukų užsikimšimus, abscesus ar infekcijas.  

  Kodėl FIBOR® ?

  FIBOR® yra šešių skirtingų rūšių natūralių skaidulų, įskaitant ir kivių vaisius, šaltinis, kuris gerina virškinimą ir palaiko sveiką žarnyną ir jo veiklą.  

  Funkcijos

  Kivių vaisiai. Kiviai yra puikus natūralių skaidulų, virškinimo fermentų, vitaminų, antioksidantų ir prebiotikų šaltinis, kuris padeda virškinti ir aktyvina žarnyno veiklą, nesukeliant nepageidaujamų reiškinių, dažnai pasitaikančių naudojant kitų rūšių maistines skaidulas.

  Maistinės skaidulos. FIBOR® sudėtyje yra šeši skirtingi maistinių skaidulų šaltiniai, kurie padeda normalizuoti išmatų konsistenciją ir kiekį, palaiko sveiką žarnyną, skatina natūralų analinių liaukų išsivalymą. 

  Prebiotikai. FIBOR® sudėtyje esantys prebiotikai skatina gerųjų bakterijų veiklą žarnyne, maitina žarnyno ląsteles.

  Amino rūgštys. Amino rūgštys yra baltymų statybinė medžiaga. FIBOR® sudėtyje esančios amino rūgštys maitina žarnyną dengiančias ląsteles, ko pasekoje yra stiprinamas natūralus imunitetas. 

  Mineralai. Naudojant daug ląstelienos mityboje, dėl sumažėjusios jų absorbcijos, gali pradėti trūkti geležies ir cinko.  

  20 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.