• Išpardavimas!
Hill's® Prescription Diet® Gastrointestinal Biome Feline

Hill's® Prescription Diet® Gastrointestinal Biome Feline

Hill’s Prescription Diet Gastrointestinal Biome yra daug skaidulų turintis sausas kačių pašaras, kliniškai įrodyta, kad jis skatina reguliarų sveiką tuštinimąsi mažiau nei per 24 valandas ir padeda sumažinti pasikartojimo riziką. Pagaminta naudojant ActivBiome + ingredientų technologiją, kad greitai pamaitintų žarnyno mikrobiomą ir valdytų sudėtingas GI problemas.

Svoris
22,22 €
Išparduota
Atsiskaitymas
visa paypal mastercard
message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

Hill's® Prescription Diet® Gastrointestinal Biome Feline

Hill's® Prescription Diet® Gastrointestinal Biome Feline

* Privalomi laukai

  Atšaukti

Jūsų katės virškinimo sveikatą gali neigiamai paveikti daugybė dalykų ir kai katei sutrinka virškinimas, tai gali tapti nemalonia patirtimi visiems šeimos nariams. Geros naujienos yra tos, kad galite padėti savo katei jaustis geriau su pašaru, kuris iš esmės pakeičia požiūrį į GI problemas, susijusias su atsaku į ląstelienos kiekį, iškeldamas mikrobiomo sveikatą - unikalią jūsų augintinio žarnyno ekosistemą - GI priežiūros priešakyje. Hill’s mitybos specialistai ir veterinarai sukūrė Prescription Diet Gastrointestinal Biome naudodami patentuotą ingredientų technologiją ActivBiome +, kliniškai įrodyta, kad ji skatina reguliarų sveiką tuštinimąsi mažiau nei per 24 valandas ir padeda sumažinti pasikartojimo riziką.

Kaip tai veikia:

  • Patentuota ActivBiome + technologija maitina jūsų augintinio mikrobiomą
  • Unikalus prebiotinių skaidulų mišinys
  • Skatina mikrobiomą gaminti naudingus postbiotikus

Kaip tai padeda:

Kliniškai įrodyta, kad Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome skatina reguliarų sveiką tuštinimąsi mažiau nei 24 valandas ir padeda sumažinti pasikartojimo riziką.

  • Greitai maitina žarnyno mikrobiomą ir skatina normalų tuštinimąsi
  • Skatina naudingų žarnyno bakterijų dauginimąsi, kad būtų palaikoma virškinimo sistemos sveikata
  • Padeda sumažinti virškinimo sutrikimų pasikartojimą

SUDĖTIS: grūdai, mėsa ir mėsos perdirbimo produktai (vištiena 14 %), daržovių baltymų ekstraktai, daržovių perdirbimo produktai, aliejai ir riebalai, vaisiai, mineralai, sėklos. Lengvai virškinami produktai: vištienos ir kalakutienos miltai, kukurūzų glitimo miltai, gyvūniniai riebalai, brewer's ryžiai, kukurūzai.

605850
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.