SPECIFIC COD HY Allergy Management Plus – Alergija plius

108,12 €

Lojalumo programa/Nuolaidos
 • Išleidę 200€, gausite 5% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 1000€, gausite 10% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 2000€, gausite 15% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.

 • Jūsų išleitos sumos užsakymams yra sumuojamos ir pasiekę nurodytą ribą suformuoja Jums nuolaidą sekantiems užsakymams.
 • Apie prekę

  SPECIFIC COD HY Alergija plius - pilnai subalansuotas dietinis ėdalas šuniukams ir suaugusiems šunims,  kuris gerina odos būklę, sergant dermatoze ir stipriai šeriantis, tinka pasireiškus ėdalo netoleravimui, ūmiems  žarnyno absorbcijos sutrikimams, ėdimo sutrikimams. 
  Šiam dietiniam ėdalui specialiai parinktas hidrolizuotų baltymų ir angliavandenių šaltinis, padidintas elektrolitų kiekis. Labai lengvai virškinamos pašarinės žaliavos. Mažas riebalų kiekis, didelis būtinųjų riebalų rūgščių kiekis. 

  Sudėtis: ryžiai, hidrolizuoti lašišos baltymai, ryžių baltymai, žuvų taukai, miltelinė celiuliozė, mineralai, saulėgrąžų aliejus, vitaminai ir mikroelementai, agurklės aliejus, smiltyninio gysločio (Plantago psyllium) sėklų luobelės, kiaulienos taukai. Be dirbtinių dažiųjų arba skoninių medžiagų.

  Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA, BHT, propilo galatas ir askorbilo palmitatas.

   

  Hidrolizuoti lašišos baltymai yra itin gerai virškinami ir mažai alergizuojantys.

   

   Išskirtinai didelis riebalų rūgščių omega-3, EPA ir DHA, iš žuvų taukų ir omega-6, GLA, iš agurklės aliejaus kiekis. Šios riebalu rūgštys gali paveikti organizmo imuninį atsaką ir pakeisti eikozanoidų gamybą. Išskirdamos silpnesnius uždegiminius eikozanoidus, jos gali nuslopinti uždegimines padidinto jautrumo reakcijas. Tai optimalus ėdalas atopija sergantiems šunims.

   

   Odai būdinga aktyvi medžiagų apykaita ir didelis tam tikrų odos maistinių medžiagų poreikis. Padidintas vitaminų A, E ir B komplekso, cinko ir seleno kiekis padeda išlaikyti sveiką odos ir kailio būklę.

   

  Dėl labai puikios kokybės ir itin gerai virškinamų maisto medžiagų šis ėdalas ypač naudingas šunims, kuriuos vargina viduriavimas iš plonojo žarnyno.

   

  Visavertis subalansuotas ėdalas su rekomenduojamu maistinių medžiagų kiekiu, kad atitiktų maistinius augančių ir suaugusių šunų poreikius. Šis ėdalas taip pat tinka ir šuniukams.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rekomendacijos šėrimui: Laikytis šėrimo nurodymų. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.
  Rekomenduojama šėrimo trukmė: iki 2 mėn. (atopija), 3-8 savaitės (ėdalo netoleravimas), 3-12 savaičių (ėdimo sutrikimai), 1-2 savaitės (žarnyno absorbcijos sutrikimai). Atopijos ar lėtinio kasos nepakankamumo atvejais šiuo ėdalu šuo gali būti šeriamas neribotą laiką. Prieš vartojant, pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.

  Atsiliepimai

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  SPECIFIC COD HY Allergy Management Plus – Alergija plius

  SPECIFIC COD HY Allergy Management Plus – Alergija plius

  SPECIFIC COD HY Allergy Management Plus – Alergija plius


  9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: