SPECIFIC CKD Heart and Kidney Support – Širdies ir inkstų susirgimai

16,98 €

Lojalumo programa/Nuolaidos
 • Išleidę 200€, gausite 5% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 1000€, gausite 10% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 2000€, gausite 15% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.

 • Jūsų išleitos sumos užsakymams yra sumuojamos ir pasiekę nurodytą ribą suformuoja Jums nuolaidą sekantiems užsakymams.
 • Apie prekę

  SPECIFIC CKD Heart and Kidney Support – Širdies ir inkstų susirgimai

  SPECIFIC CKD
  pilnai subalansuotas dietinis ėdalas šunims, sergantiems širdies ir/ar inkstų ir/ar kepenų nepakankamumu. Dietoje yra mažas fosforo ir natrio kiekis, apribotas aukščiausios kokybės baltymų kiekis. Sudėtyje yra daug nepakeičiamu riebalų rūgščių, įskaitant ir omega-3 iš žuvų taukų, lengvai įsisavinamų angliavandenių, padidintas K:Na santykis. Šis dietinis ėdalas pilnai tenkina kasdienius suaugusio šuns poreikius. 

  Sudėtis: kukurūzų krakmolas, kviečiai, ryžiai, žuvų taukai, gyvuliniai riebalai, bulvių baltymai, mineralai (tarp jų ceolitas), žuvų miltai, kiaušiniai, hidrolizuoti kiaulienos baltymai, išrūgų milteliai, miltelinė celiuliozė, vitaminai ir mikroelementai, trikalio citratas, taurinas, L-karnitinas, metioninas, saulėgrąžų aliejus.

  Sudėtyje nėra dirbtinių dažiųjų arba skoninių medžiagų. Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA, BHT, propilo galatas.

   

  Išskirtinai didelis iš žuvų taukų išskirtų riebalų rūgščių omega-3, EPA ir DHA kiekis. Širdies ligomis sergantiems šunims EPA neutralizuoja kacheksiją, reguliuoja aritmiją, mažina hipertenziją ir trombocitų agregaciją. Šunims su inkstų nepakankamumu riebalų rūgštys omega-3 padeda sulėtinti nepakankamumo funkcijos progresavimą.

   

  Esant kongestiniam širdies nepakankamumui mažėja natrio išskyrimas, kompensuojant sumažėjusį širdies pajėgumą ir dėl to organizme sulaikomas natris bei skysčiai. Sumažintas natrio kiekis padeda suardyti užburtą vandens sulaikymo ratą (hipertenzija ir edema). Tai turi esminę reikšmę inkstų, kepenų ir širdies ligomis sergantiems pacientams.

   

  Ribotas fosforo kiekis būtinas hiperfosfotemijos prevencijai ir lėtinant inkstų nepakankamumo progresavimą.

   

  Sumažintas baltymų kiekis kartu su itin biologiškai vertingais baltymais bei šarminiu pH mažina inkstų nepakankamumą turinčių šunu azotemiją. Šunims su kepenų nepakankamumu tai sumažina hiperamonemijos ir galimos hepatinės encefalopatijos tikimybę. Biologiškai vertingi baltymai šuns organizmą aprūpina pakankamu būtiniausių amino rūgščių kiekiu.

   

  Ribotas baltymu kiekis sumažina oksalatų, cistinų ir uratų koncentraciją šlapime. Tai kartu su šarminiu šlapimo pH saugo nuo kalcio oksalatų, cistinų bei uratų kristalų nuosėdų susidarymo šlapime. Pridėtas kalio citratas mažina kalcio oksalatų nuosėdų susidarymo riziką.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rekomendacijos šėrimui: laikytis šėrimo nurodymų. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.

  Rekomenduotina naudojimo trukmė: pradžioje – iki šešių mėnesiu. Dėl tolesnio naudojimo pasitarti su veterinarijos gydytoju.

  Atsiliepimai

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  SPECIFIC CKD Heart and Kidney Support – Širdies ir inkstų susirgimai

  SPECIFIC CKD Heart and Kidney Support – Širdies ir inkstų susirgimai

  SPECIFIC CKD Heart and Kidney Support – Širdies ir inkstų susirgimai

  9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: