SPECIFIC CED Endocrine Support – endokrininiai susirgimai

22,10 €

Lojalumo programa/Nuolaidos
 • Išleidę 200€, gausite 5% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 1000€, gausite 10% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 2000€, gausite 15% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.

 • Jūsų išleitos sumos užsakymams yra sumuojamos ir pasiekę nurodytą ribą suformuoja Jums nuolaidą sekantiems užsakymams.
 • Klauskite apie šią prekę

  Apie prekę

  SPECIFIC CED Endocrine Support  – endokrininiai susirgimai

  SPECIFIC CED - pilnai subalansuotas dietinis ėdalas suaugusiems šunims, skirtas šunims sergantiems diabetu gliukozės kiekiui kraujyje reguliuoti, bei segantiems hiperlipidemija - lipidų metabolizmui reguliuoti. Dietoje yra mažai "greitų" angliavandenių, o daugiau ląstelienos padedančios stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje, palaipsniui atlaisvindama gliukozę. Ėdalas yra neriebus, tačiau jo sudėtyje daug nesočiųjų riebalų rūgščių, tarp jų - omega 3, kurios gaunamos iš žuvų taukų. Sudėtyje esantys beta gliukanai stiprina imunitetą. Šis ėdalas patenkina kasdienius šunų poreikius, palaiko gerą sveikatos būklę.

  Sudėtis: kviečiai, kukurūzų baltymai, avižos, miltelinė celiuliozė, bulvių baltymai, žuvų taukai, hidrolizuoti kiaulienos baltymai, runkelių minkštimas, mineralai, kiaušiniai, vitaminai ir mikroelementai, žuvų miltai, gyvuliniai riebalai, saulėgrąžų aliejus, gysločio sėklų luobelės, agurklės aliejus, mielės (β-1,3/1,6 gliukanų šaltinis), taurinas, L-karnitinas.

  Sudėtyje nėra dirbtinių dažiųjų arba skoninių medžiagų. Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA, BHT, propilo galatas ir askorbilo palmitatas.

   

   

  Grūdai su mažesniu glikemijos indeksu (pilno grūdo kvieciai ir avižos) ir didelis skaidulų kiekis, kad skatintų laipsnišką gliukozės išsiskyrimą iš pašaro ir taip cukriniu diabetu sergantiems pacientams sumažintų po valgio pasireiškiančią hiperglikemiją.

   

  Išskirtinai didelis riebalų rūgščių omega-3, EPA ir DHA, iš žuvų taukų ir omega-6, GLA, iš agurklės aliejaus kiekis. Padeda mažinti hipertenziją ir didina jautrumą insulinui. Šios riebalų rūgštys gali paveikti organizmo imuninį atsaką ir pakeisti eikozanoidų gamybą. Išskirdamos silpnesnius uždegiminius eikozanoidus, jos gali nuslopinti uždegimines padidinto jautrumo reakcijas.

   

  Mielių beta gliukanai, padidintas cinko, seleno bei riebalų rūgšcių omega-3 kiekis reikalingi imuniteto būklei palaikyti.

   

  Visavertis subalansuotas ėdalas su labai saikingu energijos kiekiu optimaliam svoriui palaikyti. Kontroliuojamas tokių mineralų, kaip fosforas ir natris, kiekis mažina senyvų šunų inkstu apkrovą ir tuo pačiu - tolesnio inkstų funkcijos silpnėjimo tikimybę.

   

  Su EPA ir DHA, išgauta iš žuvų taukų, sveikai odos, kailio ir sanarių būklei palaikyti.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rekomendacijos šėrimui: Laikytis šėrimo nurodymų. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.
  Rekomenduojama šėrimo trukmė: diabetu sergancius šunis šerkite iki 6 mėn., o hiperlipidemijos atveju - iki 2 mėn. Jei norite pratęsti naudojimo laiką, pasitarkite su savo veterinarijos gydytoju.

  Atsiliepimai

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  SPECIFIC CED Endocrine Support – endokrininiai susirgimai

  SPECIFIC CED Endocrine Support – endokrininiai susirgimai

  SPECIFIC CED Endocrine Support  – endokrininiai susirgimai

  10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: