SPECIFIC CDD HY Food Allergy Management – alergija ėdalui

102,71 €

Lojalumo programa/Nuolaidos
 • Išleidę 200€, gausite 5% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 1000€, gausite 10% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 2000€, gausite 15% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.

 • Jūsų išleitos sumos užsakymams yra sumuojamos ir pasiekę nurodytą ribą suformuoja Jums nuolaidą sekantiems užsakymams.
 • Apie prekę

  SPECIFIC CDD HY Food Allergy Management – alergija ėdalui

  SPECIFIC CDD HY - pilnai subalansuotas dietinis ėdalas šuniukams ir suaugusiems šunims, kuris mažina ėdalo netoleravimo simptomus, tinka pasireiškus ūmiems žarnyno absorbcijos sutrikimams, virškinimo sutrikimams ir/ar kasos nepakankamumui. Šiam dietiniam ėdalui yra specialiai parinktas baltymų ir angliavandenių šaltinis, atrinktos lengvai virškinamos pašarinės žaliavos, mažas riebalų kiekis, padidintas elektrolitų kiekis. Šis  ėdalas pilnai tenkina kasdienius šuniuko ir suaugusio šuns poreikius, palaiko gerą sveikatą. 

  Sudėtis: ryžiai, hidrolizuoti lašišos baltymai, ryžių baltymai, kiaulienos taukai, mineralai, vitaminai ir mikroelementai, miltelinė celiuliozė, saulegrąžų aliejus, smiltyninio gysločio sėklų luobelės. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiųjų arba skoninių medžiagų.

  Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA.

   

   

  Hidrolizuoti lašišos baltymai yra itin gerai virškinami ir mažai alergizuojantys.

   

  Išskirtinai didelis riebalų rūgščiu omega-3, EPA ir DHA, iš žuvų taukų ir omega-6, GLA, iš agurkles aliejaus kiekis. Koreguodamos eikozanoidų gamybą šios riebalų rūgštys gali paveikti organizmo imuninį atsaką. Išskirdamos silpnesnius uždegiminius eikozanoidus, jos gali nuslopinti uždegimines padidinto jautrumo odos reakcijas. Tai optimalus ėdalas atopija sergantiems šunims.

   

  Odai būdinga aktyvi medžiagų apykaita ir didelis tam tikrų odos maistinių medžiagų poreikis. Padidintas vitaminų A, E ir B komplekso, cinko ir seleno kiekis padeda išlaikyti sveiką odos ir kailio būklę.

   

  Dėl labai puikios kokybės ir itin gerai virškinamų maisto medžiagų šis ėdalas ypač naudingas šunims, kuriuos vargina viduriavimas iš plonojo žarnyno.

   

  Visavertis subalansuotas ėdalas su rekomenduojamu maistinių medžiagų kiekiu, kad atitiktų maistinius augančių ir suaugusių šunų poreikius. Šis ėdalas taip pat tinka ir šuniukams.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rekomendacijos šėrimui: Laikytis šėrimo nurodymų. Dubenėlyje visada turi būti šviežio, geriamo vandens.
  Rekomenduojama šėrimo trukmė: nuo 3 iki 8 savaičių (maisto netoleravimas), 3-12 savaičių (virškinimo sutrikimai), 1-2 savaitės (žarnyno absorbcijos sutrikimai) ir ūmaus viduriavimo bei atstatomojo laikotarpio po viduriavimo metu. Jei maisto netoleravimo požymiai dingsta arba esant lėtiniam kasos nepakankamumui, šiuo ėdalu galima šerti neribotą laiką. Prieš vartojant, pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.

  Atsiliepimai

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  SPECIFIC CDD HY Food Allergy Management – alergija ėdalui

  SPECIFIC CDD HY Food Allergy Management – alergija ėdalui

  SPECIFIC CDD HY Food Allergy Management – alergija ėdalui


  9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: