• −12%
SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti.

SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti.

SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti. 

Svoris
7,10 €
6,25 €Sutaupote 12%
Paskutinė prekė
Atsiskaitymas
visa paypal mastercard
message Klauskite apie šią prekę

Klauskite apie šią prekę

SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti.

SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti.

* Privalomi laukai

  Atšaukti

SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti. 

Paskirtis: dietinis visavertis ėdalas katėms šeriamas esant nutukimui, cukriniam diabetui, lėtinei diarėjai, konstipacijoms, kolitui, hiperlipidemijai, cholestazei. Sudėtyje yra sumažintas riebalų ir angliavandenių, kurie greitai didina cukraus kiekį kraujyje, kiekis.

Sudėtis: kukurūzų baltymai, miltelinė celiuliozė, bulvių baltymai, kviečiai, ryžiai, kiaušiniai, avižos, mineralai, žuvų miltai, hidrolizuoti paukštienos baltymai, vitaminai ir mikroelementai, gyvuliniai riebalai, metioninas, taurinas, L-karnitinas.

Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA, BHT, askorbilo palmitatas, propilo galatas. Be sintetinių dažiųjų ar skoninių medžiagų

 

Dėl mažo riebalų ir didelio skaidulų kiekio ėdalo energetinė vertė yra maža. Netgi svorio metimo laikotarpiu savininkas gali duoti nemažą šio ėdalo kiekį, taip užtikrindamas, kad katė pasisotins.

 

Mažesnis nei 6,4 šlapimo pH neleidžia susidaryti struvitų kristalų nuosėdoms.

 

Riebalų rūgštys omega-3 padeda palaikyti sveiką odos ir kailio būklę. Riebalų rūgštys omega-3 nutukusioms katėms taip pat padeda išlaikyti normalų sąnarių judrumą. 

 

Sudėtiniai angliavandeniai ir gausus skaidulų kiekis skatina laipsnišką gliukozės išsiskyrimą iš ėdalo, dėl to jis tinka ir cukriniu diabetu sergantiems pacientams.

 

Santykinai didelis baltymų kiekis užtikrina raumenų masės palaikymą ir garantuoja, kad katės apetitas bus pasotintas svorio metimo periodu. L-karnitinas perneša riebalų rūgštis į mitochondrijas, skatina riebalų oksidaciją ir saugo raumenis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekomendacijos šėrimui: Rekomenduojama pastoviai stebėti katės svorį. Paros ėdalo norma padalinama į 3 - 4 šėrimus. Katės indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens. Jei praėjus 3 savaitėms katės svoris nesumažėjo, paros ėdalo norma sumažinama dar 10 - 20%. Prieš vartojant arba norint pratęsti vartojimo laiką, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju. Esant diabetui rekomenduojama kas 6 mėn. pasitarti su veterinarijos gydytoju.

1 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.