SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti.

50,88 €

Lojalumo programa/Nuolaidos
 • Išleidę 200€, gausite 5% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 1000€, gausite 10% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 2000€, gausite 15% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.

 • Jūsų išleitos sumos užsakymams yra sumuojamos ir pasiekę nurodytą ribą suformuoja Jums nuolaidą sekantiems užsakymams.
 • Apie prekę

  SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti. 

  Paskirtis: dietinis visavertis ėdalas katėms šeriamas esant nutukimui, cukriniam diabetui, lėtinei diarėjai, konstipacijoms, kolitui, hiperlipidemijai, cholestazei. Sudėtyje yra sumažintas riebalų ir angliavandenių, kurie greitai didina cukraus kiekį kraujyje, kiekis.

  Sudėtis: kukurūzų baltymai, miltelinė celiuliozė, bulvių baltymai, kviečiai, ryžiai, kiaušiniai, avižos, mineralai, žuvų miltai, hidrolizuoti paukštienos baltymai, vitaminai ir mikroelementai, gyvuliniai riebalai, metioninas, taurinas, L-karnitinas.

  Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA, BHT, askorbilo palmitatas, propilo galatas. Be sintetinių dažiųjų ar skoninių medžiagų

   

  Dėl mažo riebalų ir didelio skaidulų kiekio ėdalo energetinė vertė yra maža. Netgi svorio metimo laikotarpiu savininkas gali duoti nemažą šio ėdalo kiekį, taip užtikrindamas, kad katė pasisotins.

   

  Mažesnis nei 6,4 šlapimo pH neleidžia susidaryti struvitų kristalų nuosėdoms.

   

  Riebalų rūgštys omega-3 padeda palaikyti sveiką odos ir kailio būklę. Riebalų rūgštys omega-3 nutukusioms katėms taip pat padeda išlaikyti normalų sąnarių judrumą. 

   

  Sudėtiniai angliavandeniai ir gausus skaidulų kiekis skatina laipsnišką gliukozės išsiskyrimą iš ėdalo, dėl to jis tinka ir cukriniu diabetu sergantiems pacientams.

   

  Santykinai didelis baltymų kiekis užtikrina raumenų masės palaikymą ir garantuoja, kad katės apetitas bus pasotintas svorio metimo periodu. L-karnitinas perneša riebalų rūgštis į mitochondrijas, skatina riebalų oksidaciją ir saugo raumenis.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rekomendacijos šėrimui: Rekomenduojama pastoviai stebėti katės svorį. Paros ėdalo norma padalinama į 3 - 4 šėrimus. Katės indelyje visada turi būti švaraus geriamo vandens. Jei praėjus 3 savaitėms katės svoris nesumažėjo, paros ėdalo norma sumažinama dar 10 - 20%. Prieš vartojant arba norint pratęsti vartojimo laiką, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju. Esant diabetui rekomenduojama kas 6 mėn. pasitarti su veterinarijos gydytoju.

  Atsiliepimai

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti.

  SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti.

  SPECIFIC FRD Weight Reduction - Svoriui mažinti. 

  8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: