SPECIFIC FOD - HY Allergy Managament Plus - Alerginiai susirgimai

  SPECIFIC FOD - HY Allergy Managament Plus - Alerginiai susirgimai

  Svoris
  31,00 €
  Išparduota
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  SPECIFIC FOD - HY Allergy Managament Plus - Alerginiai susirgimai

  SPECIFIC FOD - HY Allergy Managament Plus - Alerginiai susirgimai

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  SPECIFIC FOD-HY Allergy Managament Plus yra pilnavertis, subalansuotas dietinis ėdalas kačiukams ir suaugusioms katėms, kai gyvūnas serga dermatoze ir gausiai šeriasi. Ėdalas tinkamas pasireiškus maisto medžiagų ar tam tikrų ingredientų netoleravimui, uždegiminiams žarnyno veiklos susirgimams, ėdimo sutrikimams. Ėdalas sudarytas iš specialiai atrinktų baltymų ir angliavandenių šaltinių, lengvai virškinamas. Jame yra padidintas elektrolitų kiekis, mažas riebalų kiekis ir padidintas riebalų rūgščių kiekis.

  Sudėtis: ryžiai, hidrolizuoti lašišos baltymai, ryžių baltymai, žuvų taukai, mineralai, miltelinė celiuliozė, kiaulienos taukai, vitaminai ir mikroelementai, smiltyninio gysločio(Plantago psyllium) sėklu luobelės, agurklės aliejus, saulėgrąžų aliejus. Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA, BHT, askorbilo palmitatas, propilo galatas. Be sintetinių dažiųjų ir skoninių medžiagų..

   

  Hidrolizuoti lašišos baltymai su < 10 000 daltonų molekuline mase yra itin gerai virškinami ir mažai alergizuojantys.

   

  Išskirtinai didelis riebalų rūgščių omega-3, EPA ir DHA, iš žuvies taukų kiekis. Šios riebalų rūgštys gali paveikti organizmo imuninį atsaką, reguliuodamos eikozanoidų gamybą. Išskirdamos silpnesnius uždegiminius eikozanoidus, EPA ir DHA gali nuslopinti uždegimines odos padidinto jautrumo reakcijas, dėl to tai - optimalus ėdalas atopija sergančioms katėms.

   

  Dėl labai puikios kokybės ir itin gerai virškinamų sudėtinių dalių šis ėdalas ypač naudingas gyvūnams, kuriuos vargina viduriavimas iš plonojo žarnyno.

   

   Mažesnis nei 6,4 šlapimo pH neleidžia susidaryti struvitų kristalų nuosėdoms.

   

  Visavertis subalansuotas ėdalas su rekomenduojamu maistinių medžiagų kiekiu, kad atitiktų maistinius augančių ir suaugusių kačių poreikius. Šis ėdalas tinka ir kačiukams.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rekomendacijos šėrimui: Šeriama 3 - 8 savaites (maisto medžiagų netoleravimas), 3 - 12 savaičių (ėdesio sutrikimai), 1 - 2 savaites (uždegiminiai žarnyno veiklos sutrikimai), ūmaus viduriavimo periodu ir sveikstant, kol atsistatys. Dermatozės atveju – iki 2 mėnesių. Jeigu maisto netoleravimo požymiai išnyko ir lėtinio kasos nepakankamumo atveju šiuo ėdalu galima šerti neribotą laiką. Prieš vartojant arba norint pratęsti vartojimo laiką, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju. Laikytis šėrimo nurodymų. Ėdalo dienos norma gali būti padalinta į du ar kelis šėrimus per dieną. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.

  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.