SPECIFIC FOD Skin Function Support – Odos susirgimai

  SPECIFIC FOD Skin Function Support – Odos susirgimai

  Svoris
  27,49 €
  Turime
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  SPECIFIC FOD Skin Function Support – Odos susirgimai

  SPECIFIC FOD Skin Function Support – Odos susirgimai

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  SPECIFIC FOD Skin Function Support – Odos ir sanarių susirgimai 

  SPECIFIC TM Skin Function Support yra pilnavertis, subalansuotas ėdalas suaugusioms katėms, kai gyvūnas serga dermatoze ir gausiai šeriasi. Dietoje yra didelis riebalų rūgščių kiekis, taip pat ir omega-3 riebalų rūgštys išgaunamos iš žuvų, kurios padeda palaikyti sveikus sanarius. Šis ėdalas pilnai tenkina kasdienius kačių poreikius, palaiko gerą sveikatą.

  Sudėtis:  kukurūzų baltymai, kviečiai, bulvių baltymai, kiaušiniai, žuvų miltai,  kukurūzų krakmolas, žuvų taukai, ryžiai, miltelinė celiuliozė, mineralai, vitaminai ir mikroelementai, hidrolizuoti mielių baltymai, metioninas, agurklės aliejus, smiltyninio gysločio sėklų luobelės, taurinas, saulėgrąžų aliejus.

  Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA, BHT, askorbo palmitatas ir propilo galatas. Be dirbtinių dažiųjų arba skoninių medžiagų.

   

  Išskirtinai didelis riebalų rūgščių omega-3, EPA ir DHA, iš žuvų taukų kiekis. Šios riebalų rūgštys gali paveikti organizmo imuninį atsaką, reguliuodamos eikozanoidų gamybą. Išskirdamos silpnesnius uždegiminius eikozanoidus, EPA ir DHA gali nuslopinti uždegimines odos padidinto jautrumo reakcijas, dėl to tai - optimalus ėdalas katėms su atopija. EPA taip pat veiksminga mažinant uždegimą ir kolageno irimą artritu sergančių kačių sąnariuose.

   

  Išskirtinai didelis riebalų rūgšties omega-6, GLA, iš agurklės aliejaus kiekis. GLA irgi gali paveikti imuninį atsaką, reguliuodama eikozanoidų gamybą. Įrodyta, kad GLA vartojimas mažina klinikinius artrito požymius. Ėdalas gali padėti sumažinti artritu sergančių kačių skausmą. Išskirdama silpnesnius uždegiminius eikozanoidus, GLA taip pat slopina odos uždegimines padidinto jautrumo reakcijas.

   

  Odai būdinga aktyvi medžiagų apykaita ir didelis tam tikrų odos maistinių medžiagų poreikis. Padidintas vitaminų A, E ir B komplekso, cinko ir seleno kiekis padeda išlaikyti sveiką odos ir kailio būklę.

   

  Ėdalas yra labai skanus ir tai patogiausias būdas suteikti katei papildomą riebalų rūgščių kiekį.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rekomendacijos šėrimui: Šeriama iki 2 mėnesių. Prieš vartojant arba norint pratęsti vartojimo laiką, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju. Laikytis šėrimo nurodymų. Ėdalo dienos norma gali būti padalinta į du ar kelis šėrimus per dieną. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens.

  20 Prekės
  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.