SPECIFIC FKD Kidney Support – Inkstų susirgimai

  SPECIFIC FKD Kidney Support – Inkstų susirgimai

  Svoris
  19,20 €
  Išparduota
  Atsiskaitymas
  visa paypal mastercard
  message Klauskite apie šią prekę

  Klauskite apie šią prekę

  SPECIFIC FKD Kidney Support – Inkstų susirgimai

  SPECIFIC FKD Kidney Support – Inkstų susirgimai

  * Privalomi laukai

    Atšaukti

  SPECIFIC FKD Kidney Support – Inkstų susirgimai

  SPECIFIC FKD Kidney Support pilnai subalansuotas dietinis ėdalas suaugusioms katėms, sergančioms lėtiniu inkstų, širdies ir/ar kepenų nepakankamumu. Puikios kokybės dietoje mažas fosforo ir natrio kiekis, sumažintas baltymų kiekis. Didelis kiekis pagrindinių riebalų rūgščių, tame tarpe ir omega-3 riebalų rūgščių iš žuvų taukų. Padidintas K:Na santykis.
  Sudėtis: kviečiai, kukurūzų krakmolas, gyvuliniai riebalai, kukurūzų baltymai, bulvių baltymai, žuvų taukai, ryžiai, kiaušiniai, miltelinė celiuliozė, mineralai, žuvų miltai, vitaminai ir mikroelementai, hidrolizuoti mielių baltymai, smiltyninio gysločio sėklų luobelės, taurinas, saulėgrąžų aliejus, triptofanas, lizinas, L-karnitinas. 

  Antioksidantai: EB patvirtinti priedai - BHA, BHT, askorbilo palmitatas ir propilo galatas. Be dirbtinių dažiųjų arba skoninių medžiagų.

   

  Apribotas fosforo kiekis labai svarbus hiperfosfatemijos prevencijai ir lėtinant inkstų nepakankamumo progresavimą.

   

  EPA ir DHA priklauso riebalų rūgštims omega-3, kurios padeda lėtinti inkstų nepakankamumo progresavimą. EPA ir DHA kovoja su širdies ligomis sergančių kačių kacheksija, mažina hipertenziją ir trombocitų agregaciją. Ėdale yra išskirtinai didelis žuvų taukų, o tuo pačiu - EPA ir DHA kiekis.

   

  Sumažintas baltymų kiekis kartu su itin biologiškai vertingais baltymais mažina inkstų nepakankamumą turinčių kačių azotemiją. Katėms su kepenų nepakankamumu tai sumažina hiperamonemijos ir galimos hepatinės encefalopatijos tikimybę. Itin biologiškai vertingi baltymai katės organizmą aprūpina būtiniausių amino rūgščių kiekiu.

   

  Esant kongestiniam širdies nepakankamumui mažėja natrio išskyrimas, taip kompensuojant sumažėjusį širdies pajėgumą, ir dėl to organizme sulaikomas natris ir vanduo. Sumažintas natrio kiekis padeda suardyti užburtą vandens sulaikymo ratą (hipertenziją ir edemą). Tai labai svarbu inkstų, kepenų ir širdies ligomis sergantiems pacientams.

   

  Ribojamas baltymų kiekis sumažina oksalatų, cistinų ir uratų koncentraciją šlapime. Kartu su šarminiu šlapimo pH tai saugo nuo kalcio oksalatų, cistinų bei uratų kristalų nuosėdų susidarymo šlapime. Kalio citratas irgi mažina kalcio oksalatų nuosėdų susidarymo riziką.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Rekomendacijos šėrimui: Šeriama iki 6 mėnesių. Prieš vartojant arba norint pratęsti vartojimo laiką, rekomenduojama pasitarti su veterinarijos gydytoju. Laikytis šėrimo nurodymų. Ėdalo dienos norma gali būti padalinta į du ar kelis šėrimus per dieną. Dubenėlyje visada turi būti šviežio vandens

  chat Komentarai (0)
  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.