Bosch Light

4,05 €

Lojalumo programa/Nuolaidos
 • Išleidę 200€, gausite 5% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 1000€, gausite 10% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.
 • Išleidę 2000€, gausite 15% nuolaidą visiems sekantiems užsakymams.

 • Jūsų išleitos sumos užsakymams yra sumuojamos ir pasiekę nurodytą ribą suformuoja Jums nuolaidą sekantiems užsakymams.
 • Apie prekę

  BOSCH Light šunų maistas - specialus šunų maistas visiems šunims, kurie dėl per didelio ar blogo aprūpinimo maistingomis medžiagomis turi virškinamojo trakto, odos ar  viršsvorio problemų. Sutrikusi medžiagų apykaita, per didelis  energetinių medžiagų kiekis ne tik turi įtakos  viršsvoriui, bet ir kitoms  negatyvioms organizmo fukcijų sutrikimo pasekmėms, kaip sąnarių ligos, odos problemos, vaisingumo sutrikimai, širdies ir kraujagyslių funkciniai susirgimai ir kt. Išvengti netaisyklingos mitybos negatyvių pasekmių padės Bosch Light šunų maistas. Jis turi sumažintą maistingųjų medžiagų koncentraciją ir tuo pačiu padidintą maisto tūrį, tam, kad būtų patekinamas sotumo jausmas. Valgom daug ir sočiai, bet netunkama.

  Dietiniai komponentai yra paukštiena ir ryžiai. Baltymaų ir mineralinių medžiagų kiekiai yra tiek sumažinti, kad būtų išvengta nereikalingo šalinimo organų apkrovimo. Bosch Light šunų maistą reikėtų vartoti, kol buvę organizmo sutrikimai susilpnės. Vartojant ilgesnį laikotarpį 2-3 kartus per savaitę papildomai reiktų duoti priedus su baltymais ir mineralais.

  Bosch Light šunų maistas  lengviems ligoniams duodamas padrėkintas. Pastoviai turi būti šviežio vandens.

  Sudėtis: miežiai, ėrienos miltai (min.20%), gyvuliniai riebalai, ryžiai (min.37,5%), ryžių klijai, bulvių proteinas, kiaušinis (sausas), sėmenys, mėsos hidrolizatas, celiuliozės pluoštas, džiovinti burokėliai, mielės (sausos), žirneliai, natrio chloridas, kalio chloridas, kriauklių mėsos miltai (min.0,1%), cikorijos milteliai.

  Sudėtinės dalys:
  žali baltymai 22,5%, žali riebalai 14,0%, neapdirbtas pluoštas (žalias) 2,5%, natūralūs pelenai 7,0%, kalcis 1,25%, fosforas 0.95%, drėgmė 10%.

  Fiziologiniai mitybos priedai:
  vitaminas A 12000 I.E., vitaminas D3 1,200 I.E., vitaminas E 70mg, varis (kaip vario (II) sulfatas, pentahidratas) 10mg, cinkas (kaip cinko oksidas) 70mg, cinkas (kaip aminorūgšties cinko chelatas, hidratas) 75mg, kobaltas (kaip kobalto(II) sulfatas, heptahidratas) 0,3mg, jodas (kaip kalcio jodatas, be vandens) 2mg, selenas (kaip natrio selenitas) 0,2mg.

  Technologiniai priedai:
  natūralios kilmės daug tokoferolio turintys ekstraktai, propilgalatas.
  Rekomenduojama pašarą laikyti sausoje, tamsioje, vėsioje vietoje. Pašaro galiojimo laikas ir partijos numeris – nurodytas ant pakuotės.

  Atsiliepimai

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

  Parašyti atsiliepimą

  Bosch Light

  Bosch Light

  Bosch Light

  14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: